הקורס יתקיים בסביבה דיגיטלית ייעודית על גבי ה-MOODLE ללא שיעורים פרונטליים. הוא מורכב משבעה נושאים כאשר ללימוד כל אחד מהם יעמדו לרשותכם שבועיים. בכל אחד מהנושאים יינתנו לכם חומרי קריאה וצפייה וכן מטלה באמצעותה אתם תעבדו את החומרים וצוות הקורס יעריך את הלמידה שלכם וייתן לכם משוב וציון. המטלות הן מסוגים שונים – מטלה כתובה, מבדק ידע או פעילות (כמפורט בתוכנית הקורס). עם פתיחת הסמסטר יופיע באתר הנושא הראשון והמטלות הנלוות לו ולאחר מכן בכל שלב בקורס ייפתחו נושאים נוספים.

באמצעות הפורום שבאתר הקורס תוכלו להגיב ולתקשר במהלך הקורס עם עוזרי ההוראה, הסטודנטים האחרים ואיתי באופן גלוי ופתוח.

אתם אלה שאחראים על הלמידה שלכם וככל שתתייחסו אליה יותר ברצינות כך תפיקו ממנה יותר. צוות הקורס שואף להעניק לכם את הכלים להתמודד עם דרישות הקורס ואת התנאים שיאפשרו למידה פורייה, אך מידת ההצלחה והעניין שתפיקו תלויים באחריות האישית של כל משתתף ובמידת המעורבות וההשקעה שיגלה. צורת למידה זו מאפשרת לכם לא רק גמישות ונוחות פיסית, אלא גם מעורבות אישית גבוהה יותר וסטודנטים רבים נהנים להתנסות בה.

הציון הסופי יקבע על ידי סכימת כל הנקודות במטלות השונות. במידה ותרצו להגיע לציון מקסימלי עליכם להקפיד לבצע את כל המטלות. תוכלו לבחור לוותר על מטלות מסוימות אך עליכם מוטלת האחריות לוודא שבסיום הקורס כלל הציונים שלכם יסתכמו לציון עובר (60). במקרים של מילואים, לידה, מחלה או קושי מוצדק אחר להגיש את המטלות בזמן נא צרו איתנו קשר ברגע שהבעיה ידועה לכם על מנת להימנע מאובדן נקודות וכדי שנוכל להנחות אתכם כיצד לפעול.

מומלץ לקרוא את הטיפים ללמידה מוצלחת שהכנו עבורכם.

  • על הקורס

    הקורס "אתיקה ואחריות חברתית" הינו קורס חובה לתלמידי התואר הראשון בבית הספר למינהל עסקים, המסלול האקדמי המכללה למינהל. הקורס נלמד כולו בשיטה של למידה מרחוק באינטרנט ללא מפגשים פרונטאליים. כל תכני הקורס מופיעים באתר זה וזמינים למי שמתעניין בתחום המרתק והמתפתח של אחריות תאגידית.
    קראו עוד

  • תגובות אחרונות